Ubytování v blízkosti skiareálu Hochficht

Ubytování v blízkosti skiareálu Hochficht  | ubytujte se u našich partnerů

Skiareál Hochficht, který se nachází na rakouské straně Šumavy – jen kousek od Lipna, je ideálním místem pro vaši zimní dovolenou. V jeho okolí, především na české straně okolo Lipna, se nachází desítky hotelů, rodinných penzionů, apartmánů či chat, které oficiálně spolupracují se skiareálem Hochficht. 

zimni pohadka na hochfichtu 900px

Z auta rovnou na lanovku 

 Chcete být co nejrychleji na svahu? Pokud si koupíte skipas online, místo čekání u pokladen můžete po příjezdu na Hochficht vyrazit rovnou na lanovku. OTEVŘÍT ONLINE SHOP SE SKIPASY>>>

Zimní lyžařské pobyty 

Březnová akce 3+1 den zdarma!

Lyžujte od 1. března 4 dny za cenu 3 dní a užijte si 1 den lyžování zcela zdarma!

Díky akci 3+1 zdarma ušetří za skipas už jen dospělá osoba 30 €, celá rodina i několik tisíc korun!

  • 4denní skipasy v akci 3+1 den zdarma zakoupíte od 1. března buď na pokladnách skiareálu Hochficht nebo v online shopu.
  • 4denní skipasy v akci 3+1 den zdarma je platný pro všechny věkové kategorie (vč. studentů i KidsCard Mini)
  • 4denní skipasy v akci 3+1 den zdarma jsou platné i o víkendech! Jedná se o 4 po sobě jdoucí dny.
  • Akce platí v období 1. – 27. březen (zakoupení možné od 1. března, akci není možné uplatnit v přechodových termínech - např. 27.2. – 2.3.)

Díky skvěle fungující přeshraniční spolupráci s ubytovateli na české straně v okolí lipenského jezera si můžete vybrat z atraktivní nabídky ubytování na české straně. V období tzv. prašanových týdnů (leden) a slunečných firnových týdnů (březen) nabízíme slevu na dvou- až osmidenní skipasy. 

  • Zvýhodněné skipasy v rámci pobytových balíčků jsou platné během tzv. prašanových týdnů (8. - 27.1.2023) a slunečných firnových týdnů (27.2. - 26.3.2023). 
  • Děti do 6 let (r.n. 2017 a mladší) lyžují díky KidsCard Mini také v rámci vícedenních skipasů jen za 4 €/den.

Aktuální nabídka lyžařských pobytů 

Rodinný hotel alpského stylu u šumavského městečka Horní Planá leží přímo na břehu Lipenského jezera. 

Číst dále

Penzion Mauritz leží v klidné šumavské vísce Bělá u Nové Pece, která je ideálním výchozím místem pro lyžování na Hochfichtu.  Penzion vám nabízí moderní ubytování v kompletně zrekonstruované budově bývalého kamenného statku s více než čtyřsetletou historií.

Číst dále

Jedinečný apartmánový hotel Knížecí cesta se nachází v Bližší Lhotě u Lipenského jezera přímo pod masivem hory Smrčina (Hochficht).

Plně vybavené apartmány jsou díky své krátké dojezdové vzdálenosti od sjezdovek Hochfichtu i běžeckých stop ideální volbou pro milovníky zimních radovánek. 

Číst dále

Doporučujeme

Penzion U Kohoutů

Rodinný penzion s restaurací na náměstí v Horní Plané