Ubytování v blízkosti skiareálu Hochficht

Penzion U Pešků Horní Planá

Aktualizováno: 27 únor 2024
Zobrazení: 4936

Penzion U Pešků nabízí ubytování v komfortně zařízených apartmánech s polopenzí.

Penzion U Pešků nabízí ubytování v komfortně zařízených apartmánech s polopenzí.

Vedle sjezdového lyžování na Hochfichtu si můžete v případě příznivých podmínek zabruslit na bruslařské dráze na zamrzlém Lipně, vyrazit přírody na běžkách či sněžnicích, které Vám zapůjčí přímo v penzionu.

Rodinný penzion U Pešků se nachází přímo na náměstí v Horní Plané, která je od Hochfichtu vzdálena ca. 40 min. autem. Při využití převozu přes Lipno trvá cesta na Hochficht pouhých 25 minut!

V Penzionu U Pešků se můžete těšit na cenově příznivé a přitom kvalitní ubytování v nedávno modernizovaných dvou- a čtyřlůžkových pokojích či apartmánech s vlastním sociálním zařízením a kuchyňským koutem. Součástí příslušenství je TV a SAT přípojka a internetové připojení přes Wifi. Samozřejmostí je úschovna lyžařského vybavení.

ZIMNÍ POBYTY S LYŽOVÁNÍM NA HOCHFICHTU

Pro přesnou cenu Vašeho pobytu nás prosím kontaktujte prostřednictvím nezávazného poptávkového formuláře níže. Vaše poptávka bude odeslána přímo na recepci ubytovacího zařízení, které Vám sdělí aktuální cenu i dostupnost poptávaného termínu a kapacit.

Děkujeme!

Odeslat nezávaznou poptávku

Vaše poptávka bude odeslána na recepci ubytovacího zařízení a následná komunikace bude probíhat přímo s vybraným ubytovacím zařízením. 

*Pole označená hvězdičkou jsou povinná, pro rychlejší vyřízení Vaší poptávky doporučujeme vyplnit i telefonní kontakt.

Penzion U Pe\u0161k\u016f nab\u00edz\u00ed ubytov\u00e1n\u00ed v komfortn\u011b za\u0159\u00edzen\u00fdch apartm\u00e1nech s polopenz\u00ed. Vedle sjezdov\u00e9ho ly\u017eov\u00e1n\u00ed na Hochfichtu si m\u016f\u017eete v p\u0159\u00edpa..." /sh404sef_tag_description -->

Doporučujeme

Penzion U Kohoutů

Rodinný penzion s restaurací na náměstí v Horní Plané