Ubytování se zvýhodněným skipasem na Hochficht

Výhodná akce na sezónní skipasy!!!

Do konce října SLEVA 20% a rodinný bonus DĚTI ZDARMA! Sezónní skipas na Hochficht i společný skipas do dalších vyhlášených skiareálů v Rakousku + ledovec Schnalstaler Gletscher v Itálii. Rodiny ušetří i několik tisíc korun!

Číst dále

Ubytování Hochficht 2018/19 - balíčky se zvýhodněným skipasem

Skiareál Hochficht, který se nachází na rakouské straně Šumavy – jen kousek od Lipna, je ideálním místem pro vaši zimní dovolenou. V jeho okolí, především na české straně okolo Lipna, se nachází desítky hotelů, rodinných penzionů, apartmánů či chat, které vám nabízí výhodné pobyty zahrnující v ceně ubytování velmi zvýhodněný skipas. 

slider hochficht nova lanovka 900

Garance nejvyšší slevy na skipas

Skiareál Hochficht poskytuje spolupracujícím ubytovatelům do pobytových balíčků skipasy s nejvyšší možnou slevou. Zvýhodněné skipasy s touto nejvyšší slevou jsou platné ve dnech PONDĚLÍ – PÁTEK celou zimní sezónu včetně vánočních a jarních prázdnin.

Stačí si jen vybrat a odeslat nezávaznou poptávku, která bude doručena přímo na recepci vybraného ubytovacího zařízení. Ceny balíčků jsou stejné jako na webových stránkách ubytovatelů a neobsahují žádné další přirážky či provize!

Přednosti pobytových balíčků se skipasem 

  • Zvýhodněné skipasy jsou platné celou zimní sezónu včetně vánočních a jarních prázdnin
  • Skipas obdržíte přímo na recepci vašeho ubytovacího zařízení (už žádné čekání u pokladen)
  • Děti do 10 let (r. n. 2009 a mladší) lyžují pouze za 3 € na den
  • Mládež do 19 let (r. n. 2000 a mladší) lyžuje za dětské ceny
  • Tří- a čtyřdenní skipasy umožňují volitelné dny lyžování mezi pondělím a pátkem.
    (např. pondělí, středa, pátek u třídenního skipasu)

Aktuální nabídka pobytů se zvýhodněným skipasem - zima 2018/19

Hotel Na pláži v Horní Plané je ideálním místem pro zimní dovolenou na Lipně s lyžováním na rakouském Hochfichtu. Leží na pláži přímo u nástupu na bruslařskou dráhu a hotelovým hostům je k dispozici minibus, kterým je možné zajistit dopravu na Hochficht.

Číst dále

Luxusní rodinné apartmány Lipno Lake Resort v Lipně nad Vltavou Vám nabízí bohatý pobytový balíček se zvýhodněným skipasem do skiareálu Hochficht obohacený relaxací ve vlastní sauně, vstupem do aquaparku zdarma či slevami do vyhlášených restaurací.

Číst dále

Rodinný hotel alpského stylu u šumavského městečka Horní Planá leží přímo na břehu Lipenského jezera. Hotel Jenišov se může pochlubit více než 14-ti letou tradicí lyžařských pobytů s lyžováním ve skiareálu Hochficht včetně dopravy skibusem.

Číst dále

Penzion Mauritz leží v klidné šumavské vísce Bělá u Nové Pece, která je ideálním výchozím místem pro lyžování na Hochfichtu.  Penzion vám nabízí moderní ubytování v kompletně zrekonstruované budově bývalého kamenného statku s více než čtyřsetletou historií.

Číst dále

Oblíbený hotel Barborka najdete na klidném pravém břehu Lipna v obci Přední Výtoň 3 km od rakouských hranic. Tento rodinný hotel s vlastní restaurací se již několik let specializuje na lyžařské pobyty se zvýhodněným skipasem do skiareálu Hochficht.

Číst dále

Penzion Nové Chalupy se nachází v šumavské obci Nová Pec, která je vzdálena jen 25 km od skiareálu Hochficht. Penzion nabízí výhodné pobytové balíčky s ubytováním v moderně zařízených nekuřáckých apartmánech a zvýhodněným skipasem do skiareálu Hochficht.

Číst dále

Penzion Alma v obci Nová Pec je ideální volbou pro zimní dovolenou s lyžováním na Hochfichtu, pro běžkaře, bruslení na zamrzlém Lipně či toulky v Národním parku Šumava, který začíná přímo za penzionem. Penzion je vzdálen jen 25 km od skiareálu Hochficht.

Číst dále

Nabízíme Vám klidné ubytování v srdci Národního parku Šumava, pouze 100 m od hraničního přechodu Nové Údolí - Haidmühle, běžeckých stop a ca. 30 minut od skiareálu Hochficht vlastním skibusem.   

Doporučujeme

Penzion U Kohoutů

Rodinný penzion s restaurací na náměstí v Horní Plané

Apartmány U jezera

Cenově výhodné ubytování přímo na břehu Lipna