Ubytování se zvýhodněným skipasem na Hochficht

Penzion U Pešků Horní Planá

Balíčky s lyžováním na Hochfichtu od Penzionu U Pešků v Horní Plané Vám nabízejí za jednu cenu veškerý servis a výraznou slevu na skipas do skiareálu Hochficht. Ubytování v komfortně zařízených apartmánech, polopenze a doprava skibusem až pod sjezdovky Hochfichtu jsou hlavními přednosti výhodných balíčků na Hochficht od Penzionu U Pešků.

Ubytování v komfortně zařízených apartmánech, polopenze a doprava skibusem až pod sjezdovky Hochfichtu jsou hlavními přednosti výhodných balíčků na Hochficht od Penzionu U Pešků.

Vedle sjezdového lyžování na Hochfichtu si můžete v případě příznivých podmínek zabruslit na bruslařské dráze na zamrzlém Lipně, vyrazit přírody na běžkách či sněžnicích, které Vám zapůjčí přímo v penzionu.

Rodinný penzion U Pešků se nachází přímo na náměstí v Horní Plané, která je od Hochfichtu vzdálena ca. 40 min. autem nebo pohodlným skibusem. Při využití převozu přes Lipno trvá cesta na Hochficht pouhých 25 minut!

V Penzionu U Pešků se můžete těšit na cenově příznivé a přitom kvalitní ubytování v nedávno modernizovaných dvou- a čtyřlůžkových pokojích či apartmánech s vlastním sociálním zařízením a kuchyňským koutem. Součástí příslušenství je TV a SAT přípojka a internetové připojení přes Wifi. Samozřejmostí je úschovna lyžařského vybavení.

Balíčky s lyžováním ve skiaerálu Hochficht | Penzion U Pešků

Penzion U Pešků nabízí pro vášnivé lyžaře velmi oblíbený balíček s ubytováním na 6 nocí (Ne - So) a 5denním skipasem na Hochficht Po - Pá s největší možnou slevou. K tomu polopenze a volitelná možností dopravy skibusem až na Hochficht. Zkrátka veškerý servis pěkně v jedné ceně!

Kdo nechce každý den lyžovat, může v balíčku nově využít skipas 4 z 5 dní s libovolně volitelnými dny lyžování na Hochfichtu mezi Po - Pá v rámci téhož týdne.

Lednová akce: na pobyty v lednu sleva až 150 Kč

Balíček Hochficht | Penzion U Pešků: ubytování 6 nocí (Ne - So) + 5denní skipas (Po - Pá)

V ceně balíčku zahrnuto:

  • ubytování na 6 nocí od neděle do soboty 
  • 6 x polopenze
  • 5denní zvýhodněný skipas na Hochficht (Po - Pá)
  • 5 x doprava skibusem od penzionu až na Hochficht
 Dospělá osoba  7 590 Kč
 Dospělá osoba - varianta s vlastní dopravou 6 590 Kč

 

Balíček Hochficht | Penzion U Pešků: ubytování 6 nocí (Ne - So) +  skipas 4 z 5 dní (Po - Pá)

V ceně balíčku zahrnuto:

  • ubytování na 6 nocí od neděle do soboty 
  • 6 x polopenze
  • zvýhodněný skipas 4 z 5 dní na Hochficht (Po - Pá) s volitelnými dny
 Dospělá osoba  6 190 Kč

Speciální bonus Hochfichtu pro mladé rodiny a mládež: v případě alespoň jednoho platícího rodiče lyžují na Hochfichtu děti do 10 let (r. n. 2008 a mladší) pouze za 3 €/den! Platné pouze proti předložení dokladu poukazující věk a rodinný vztah dítěte. Mládež do 19 let (r.n. 1999 a mladší) lyžuje za dětské ceny!

Odeslat nezávaznou poptávku

Vaše poptávka bude odeslána na recepci ubytovacího zařízení a následná komunikace bude probíhat přímo s vybraným ubytovacím zařízením. 

*Pole označená hvězdičkou jsou povinná, pro rychlejší vyřízení Vaší poptávky doporučujeme vyplnit i telefonní kontakt.

Doporučujeme

Penzion U Kohoutů

Rodinný penzion s restaurací na náměstí v Horní Plané

Apartmány U jezera

Cenově výhodné ubytování přímo na břehu Lipna