Ubytování v blízkosti skiareálu Hochficht

Ubytování Hochficht - zima 2020/21 | lyžařské pobyty se skipasem 

Skiareál Hochficht, který se nachází na rakouské straně Šumavy – jen kousek od Lipna, je ideálním místem pro vaši zimní dovolenou. V jeho okolí, především na české straně okolo Lipna, se nachází desítky hotelů, rodinných penzionů, apartmánů či chat, které vám nabízí cenově výhodné pobyty z možností zvýhodněného skipasu. 

zimni pohadka na hochfichtu 900px

Z postele rovnou na lanovku 

Ubytujte se v některém z partnerských ubytovacích zařízení skiareálu Hochficht buďte první na svahu. Skipas totiž obdržíte přímo na hotelové recepci a místo čekání u pokladen můžete po příjezdu na Hochficht vyrazit rovnou na lanovku. 

Přednosti lyžařských pobytů se skipasem 

  • Zvýhodněné skipasy 2 - 8denní skipasy platné od 10.1 do 29.1.2021 (tzv. prašanové týdny) a od 1.3. do 28.3.2021

    (tzv. firnové týdny, při příznivých sněhových podmínkách platnost prodloužena až do Velikonočního pondělí 5.4.2021) i během víkendů

  • Skipas obdržíte přímo na recepci vašeho ubytovacího zařízení (už žádné čekání u pokladen)
  • Děti do 10 let (r. n. 2011 a mladší) lyžují pouze za 4 € na den - platnost celou zimní sezónu vč. víkendů a prázdnin
  • Mládež do 19 let (r. n. 2002 a mladší) a studenti do 26 let (do r.n. 1995) lyžují za dětské ceny - platnost celou zimní sezónu vč. víkendů a prázdnin

Aktuální nabídka lyžařských pobytů - zima 2020/21

Rodinný Penzion Plánička se nachází na klidném místě mezi Frymburkem a Černou v Pošumaví. Součástí penzionu je vlastní restaurace, sauna a také vlastní skibus. Lyžařské balíčky Penzionu Plánička zahrnují v jedné ceně ubytování s polopenzí, relaxaci v sauně a skibus na Hochficht.

Číst dále

Rodinný penzion na klidném pravém běhu Lipna jen 30 minut od Hochfichtu. Vlastní wellness a restaurace s kachlovými kamny.  Cenové příznivé pobyty se zvýhodněným skipasem na Hochficht.

Číst dále

Doporučujeme

Penzion U Kohoutů

Rodinný penzion s restaurací na náměstí v Horní Plané