Vytisknout

Penzion Sen

Zobrazení: 10073

Penzion Sen v Černé v Pošumaví na Lipně vás potěší příjemnou rodinnou atmosférou, útulnou restaurací a zcela novým privátním wellness, ve kterém si dokonale odpočinete po dni stráveném na lyžích. 

Rodinný penzion na Lipně s privátním wellness

Penzion Sen nabízí ubytování s veškerým komfortem ve dvou, tří, čtyř a pětilůžkových, moderně vybavených pokojích či rodinných apartmánech. Ke zpříjemnění vašeho pobytu a relaxaci vašeho těla jsme pro vás v roce 2015 otevřeli privátní wellness s Finskou, Bio saunou a whirlpoolem. Součástí penzionu je útulná, nekuřácká restaurace s posezením u krbu a zimní prosklenou terasou s výhledem do okolí.

Počet lůžek: 28

Vzdálenost od skiareálu Hochficht: 45 km (v případě jízdy převozem v Horní Plané jen 25 km). Běžecké stopy: 11 km běžecký areál Frymburk – Lipno, 35 km běžecký areál Schöneben - Hochficht

Zimní pobyty pro lyžaře - zima 2021/2022

Pro přesnou cenu Vašeho pobytu nás prosím kontaktujte prostřednictvím nezávazného poptávkového formuláře níže. Vaše poptávka bude odeslána přímo na recepci ubytovacího zařízení, které Vám sdělí aktuální cenu i dostupnost poptávaného termínu a kapacit.

Děkujeme!

Odeslat nezávaznou poptávku

Vaše poptávka bude odeslána na recepci ubytovacího zařízení a následná komunikace bude probíhat přímo s vybraným ubytovacím zařízením.

*Pole označená hvězdičkou jsou povinná, pro rychlejší vyřízení Vaší poptávky doporučujeme vyplnit i telefonní kontakt.

Kudy k nám | Penzion Sen

Rodinn\u00fd penzion na Lipn\u011b s priv\u00e1tn..." /sh404sef_tag_description -->