Vytisknout

Penzion Mauritz

Zobrazení: 15621

Penzion Mauritz u Nové Pece je ideálním místem pro Vaší lyžařskou dovolenou na Hochfichtu. Stylové ubytování, výborná kuchyně a lyžování - u nás si svou dovolenou opravdu užijete! Máme výborné reference, v soutěži Penzion Roku se pravidelně umisťujeme v top 50.

Bydlení jako v pohádce

V Penzionu Mauritz na vás dýchne rustikální atmosféra jako za starých časů. Pokoje a apartmány jsou stylově zařízeny, s komfortním ústředním vytápěním a možností si přitopit dřevem v litinových nebo kachlových kamnech. V prostorách restaurované klenuté stáje si pochutnáte na poctivé domácí kuchyni, čepovaném pivu Bernard či sklence dobrého moravského vína.

Vzdálenost od skiareálu Hochficht: 26 km
Běžecké stopy: 2 km v Nové Peci nebo 15 km – rakouský areál Schöneben

V dojezdové vzdálenosti z Hochfichtu možnost koupání ve vyhřátých relaxačních bazénech Karoli Waldkirchen – plavky s sebou!

100% BEZPEČNÉ REZERVACE NA ZIMNÍ POBYTY!

V případě uzavřených hranic nebo nařízených protiepidemických opatřeních Vám vrátíme zálohu.
Snídaně i večeře je možné podávat formou „s sebou na pokoj“, případně využít vlastní stravování – všechny naše pokoje a apartmány mají vybavené kuchyňky.

POBYTY S LYŽOVÁNÍM NA HOCHFICHTU – ZIMA 2021/22

Z důvodu změny podmínek od skiareálu Hochficht nyní nabízíme lyžařské pobyty jako ubytování se snídaní. Skipasy je možné zakoupit samostatně na pokladně Hochficht za ceníkové ceny.

CENY UBYTOVÁNÍ SE SNÍDANÍ – ZIMNÍ SEZÓNA 2021-22

DÉLKA POBYTU DOSPĚLÍ A MLÁDEŽ DĚTI VE VĚKU 3 - 10 LET 
5 nocí a více  650 Kč  550 Kč 
3 až 4 noci  700 Kč  600 Kč 
1 až 2 noci  750 Kč  650 Kč 

Odeslat nezávaznou poptávku

Vaše poptávka bude odeslána na recepci ubytovacího zařízení a následná komunikace bude probíhat přímo s vybraným ubytovacím zařízením.

*Pole označená hvězdičkou jsou povinná, pro rychlejší vyřízení Vaší poptávky doporučujeme vyplnit i telefonní kontakt.

 

Kde nás najdete | Penzion Mauritz