Vytisknout

Penzion Hvozd

 Penzion Hvozd se nachází uprostřed šumavské přírody v Nové Peci jen 25 km od skiareálu Hochficht. Penzion nabízí pohodlné ubytování za příjemnou cenu v blízkosti běžeckých stop.

Ubytování pro lyžaře jen 25 km od Hochfichtu

Penzion Hvozd je pohodlným ubytováním pro sportovce, kteří si chtějí užít lyžování na blízkém Hochfichtu nebo se vydat na běžky. Kilometry stop v okolí Nové Pece a lyžování na Hochfichtu jen 25 km, to je hlavní výhoda penzionu Hvozd.

Lyžování a běžky

Výhodou penzionu je blízká vzdálenost (jen 25 km) od skiareálu Hochficht a cca 70 kilometrů upravených stop pro milovníky běžek pár set metrů od penzionu u Nové Pece nebo 10 min. autem v běžeckém areálu Schöneben na rakouské straně.

Zimní pobyty pro lyžaře - zima 2021/2022

Pro přesnou cenu Vašeho pobytu nás prosím kontaktujte prostřednictvím nezávazného poptávkového formuláře níže. Vaše poptávka bude odeslána přímo na recepci ubytovacího zařízení, které Vám sdělí aktuální cenu i dostupnost poptávaného termínu a kapacit.

Děkujeme!

Odeslat nezávaznou poptávku

Vaše poptávka bude odeslána na recepci ubytovacího zařízení a následná komunikace bude probíhat přímo s vybraným ubytovacím zařízením.

*Pole označená hvězdičkou jsou povinná, pro rychlejší vyřízení Vaší poptávky doporučujeme vyplnit i telefonní kontakt.

Kde nás najdete | Penzion Hvozd

Ubytov\u00e1n\u00ed pro ly\u017ea\u0159e jen 25 km od Hochfichtu Penzio..." /sh404sef_tag_description -->