Vytisknout

Penzion a Biofarma Slunečná

Penzion Slunečná vám nabízí unikátní možnost ubytování v samém srdci farmy, která se nachází v klidné vísce Slunečná s nádherným výhledem na šumavské vrcholy Smrčina, Hraničník a Plechý. Penzion je díky své výhodné poloze vyhledávaným ubytováním pro příznivce lyžování na Hochfichtu.

Moderní apartmány v samotném srdci šumavské biofarmy

Naše apartmány vás uchvátí nadstandardních plochou, řešením i vybavením. Apartmány se nachází ve třech originálních zrestaurovaných staveních (Dům s vltavskou vyhlídkou, Dům v samotném srdci farmy a Dům s galerií).
Světlé barvy, přírodní materiály i starožitný nábytek dokonale ladí s rustikálním prostředím biofarmy.
K dispozici jsou Vám společné prostory, a to velká prosluněná zimní zahrada a wellness (solárium, hydromasážní vana, sauna).

Vzdálenost od skiareálu Hochficht: 32 km

Zimní pobyty pro lyžaře - zima 2021/2022

Pro přesnou cenu Vašeho pobytu nás prosím kontaktujte prostřednictvím nezávazného poptávkového formuláře níže. Vaše poptávka bude odeslána přímo na recepci ubytovacího zařízení, které Vám sdělí aktuální cenu i dostupnost poptávaného termínu a kapacit.

Děkujeme!

Odeslat nezávaznou poptávku

Vaše poptávka bude odeslána na recepci ubytovacího zařízení a následná komunikace bude probíhat přímo s vybraným ubytovacím zařízením.

*Pole označená hvězdičkou jsou povinná, pro rychlejší vyřízení Vaší poptávky doporučujeme vyplnit i telefonní kontakt.

Kde nás najdete | Penzion Slunečná