Vytisknout

Landal Marina Lipno

Landal Marina Lipno Vám nabízí komfortní ubytování v apartmánech pro 2 - 10 osob s výhodnými balíčky do skiareálu Hochficht. Ubytování s vlastní půjčovnou lyží a libovolně volitelné dny lyžování na Hochfichtu jsou hlavními přednostmi balíčků Landal Marina Lipno. Jedinečné ubytování se nachází v Lipně nad Vltavou a přímo před apartmány je nástup na bruslařskou dráhu na zamrzlém Lipně. 

Ubytování na nejlepší lipenské adrese

Landal Marina Lipno nabízí nejpestřejší nabídku ubytování na Lipensku. Vybírat můžete od malého studia vhodného pro páry, až po mezonetový byt o ploše 140 m² s pěti ložnicemi, kde při společné dovolené nalezne dostatek prostoru i více rodin a skupiny.

Ubytování Landal Marina Lipno  se nachází v Lipně nad Vltavou jen pár kroků od aquaparku, vlastní půjčovny lyží či bruslařské dráhy na zamrzlém Lipně.

Vzdálenost do skiareálu Hochficht: ca 50 min. jízdy autem.

Vzdálenodst od běžeckých stop: ca. 1 km (běžecký areál Lipno - Frymburk)

Balíček s lyžováním ve skiareálu Hochficht již od 702 Kč/os./den

Landal Marina Lipno pro vás připravil týdenní „nadupaný“ lyžařský balíček s velmi zvýhodněným 3denním skipasem na Hochficht, vstupem zdarma na Stezku korunami stromů, opakovaným vstupem zdarma do Aquaworldu Lipno a atraktivními slevami pro volný čas v nové mobilní aplikaci Landal Marina Lipno. 

Ceník pobytového balíčku se skipasem na Hochficht

APARTMÁNUbytování 7 nocí + volitelný skipas 3 z 5 dní platní mezi Po - Pá
Apartmán pro 4 osoby 4B1 Komfort Celková cena: 19 651 Kč*
Platnost balíčku: od 7.1. do 1.2.2019, příjezd možný ve dnech Po, Pá, So

*Uvedená cena balíčku je platná pro rodinu 2 dospělí + 2 děti do 10 let (r.n. 2009 a mladší)

Přejete si rezervovat balíček i skipas na jiný počet dní? Kontaktujte prosím naši recepci, výslednou cenu balíčku Vám rádi spočítáme.

V ceně balíčku je zahrnuto:

Důležité informace:

 Odeslat nezávaznou poptávku

Vaše poptávka bude odeslána na recepci ubytovacího zařízení a následná komunikace bude probíhat přímo s vybraným ubytovacím zařízením.

*Pole označená hvězdičkou jsou povinná, pro rychlejší vyřízení Vaší poptávky doporučujeme vyplnit i telefonní kontakt.

Kde nás najdete | Landal Marina Lipno