Vytisknout

EA Hotel Na Jezeře***

Zobrazení: 5164

Hotel Na Jezeře, který je členem hotelové sítě EA Hotels, se nachází v klidné osadě Jenišov u Horní Plané na Lipně. Nabízí vám kvalitní ubytování v moderně vybavených samostatně stojících vilách či hotelových pokojích a apartmánech. Součástí hotelu je vlastní restaurace.

Výhled na jezero a bruslařská dráha pod hotelem 

Hotel Na Jezeře Vám nabízí ubytování v moderních a plně vybavených vilách pro 5 – 6 osob, dvoulůžkových hotelových pokojích či rodinných apartmá jen pár kroků od lipenského jezera, na kterém je v zimě v případě příznivých podmínek upravována bruslařská dráha z Jenišova do Horní Plané či Černé v Pošumaví. EA Hotel Na Jezeře je součástí hotelové sítě EA Hotels, která je zárukou kvalitních služeb, důvěryhodnosti a profesionálního přístupu.

Zimní pobyty pro lyžaře - zima 2021/2022

Pro přesnou cenu Vašeho pobytu nás prosím kontaktujte prostřednictvím nezávazného poptávkového formuláře níže. Vaše poptávka bude odeslána přímo na recepci ubytovacího zařízení, které Vám sdělí aktuální cenu i dostupnost poptávaného termínu a kapacit.

Děkujeme!

Odeslat nezávaznou poptávku

Vaše poptávka bude odeslána na recepci ubytovacího zařízení a následná komunikace bude probíhat přímo s vybraným ubytovacím zařízením.

*Pole označená hvězdičkou jsou povinná, pro rychlejší vyřízení Vaší poptávky doporučujeme vyplnit i telefonní kontakt.

 

Kde nás najdete | Hotel na Jezeře