Vytisknout

Apartmány Weiss

Apartmány Weiss v šumavské obci Nová Peci jsou vzdáleny do 30 minut autem od skiareálu Hochficht. 

Apartmány jen 25 km od Hochfichtu

Apartmány Weiss nabízejí ubytování ve dvou plně vybavených apartmánech s oddělenými vchody v samostatně stojící vile na klidné a okrajové části obce Nová Pec. Ubytování má kapacitu až 11 osob a v roce 2019 byly v obou apartmánech kompletně renovovány kuchyně za zcela nové. Objekt je vytápěn automaticky tepelným čerpadlem (i ohřev vody), takže po návratu z lyží máte doma příjemně teplo. V blízkém okolí se nachází také upravované běžecké stopy či bruslařská dráha na zamrzlém Lipně.

Zimní pobyty pro lyžaře - zima 2021/2022

Pro přesnou cenu Vašeho pobytu nás prosím kontaktujte prostřednictvím nezávazného poptávkového formuláře níže. Vaše poptávka bude odeslána přímo na recepci ubytovacího zařízení, které Vám sdělí aktuální cenu i dostupnost poptávaného termínu a kapacit.

Děkujeme!

Odeslat nezávaznou poptávku

Vaše poptávka bude odeslána na recepci ubytovacího zařízení a následná komunikace bude probíhat přímo s vybraným ubytovacím zařízením.

*Pole označená hvězdičkou jsou povinná, pro rychlejší vyřízení Vaší poptávky doporučujeme vyplnit i telefonní kontakt.

 

Kde nás najdete | Apartmány Weiss

Apartm\u00e1ny jen 25 km od Hochfichtu Apartm\u00e1ny Weiss nab\u00edzej\u00ed ubytov\u00e1n\u00ed ve dvou pln\u011b vybaven\u00fdch apartm\u00e1nech s odd\u011blen\u00fdmi vchody v sam..." /sh404sef_tag_description -->