Vytisknout

Apartmány Frymburk OTRE

Moderní apartmány ve Frymburku na náměstí v blízkosti bruslařské dráhy a běžeckých stop. Pohodlné Apartmány Frymburk – OTRE pro 2 – 5 osob mají vlastní půjčovnu lyží a bruslí přímo v budově. Tyto apartmány jsou ideální volbou pro milovníky zimních sportů.

Pohodlí na malebném náměstí ve Frymburku

Apartmány Otre jsou umístěny na malebném náměstí klidného městysu Frymburk. Díky vlastní půjčovně přímo v budově a dobré dostupnosti bruslařské dráhy i běžeckých stop je pohodlnou volbou i pro rodiny s malými dětmi.

Široká nabídka pro volný čas

Apartmány Otre se nachází na náměstí ve Frymburku, jen pár kroků od nástupu na bruslařkou dráhu na zamrzlém Lipně. Přímo v budově si můžete vypůjčit lyžařské vybavení, brusle i běžky. 

Vzdálenosti: 

Zimní pobyty pro lyžaře - zima 2021/2022

Pro přesnou cenu Vašeho pobytu nás prosím kontaktujte prostřednictvím nezávazného poptávkového formuláře níže. Vaše poptávka bude odeslána přímo na recepci ubytovacího zařízení, které Vám sdělí aktuální cenu i dostupnost poptávaného termínu a kapacit.

Děkujeme!

Odeslat nezávaznou poptávku

Vaše poptávka bude odeslána na recepci ubytovacího zařízení a následná komunikace bude probíhat přímo s vybraným ubytovacím zařízením.

*Pole označená hvězdičkou jsou povinná, pro rychlejší vyřízení Vaší poptávky doporučujeme vyplnit i telefonní kontakt.

Kde nás najdete | Apartmány Frymburk OTRE